Vaata ka jooniseid: PDF

Ettevõttest

OÜ Blauhaus

OÜ Blauhaus asutati 1999.a., et ehitada ärimaja Pärnusse Hommiku tn 3. Ärimaja avati 2001.aastal ning müüdi viis aastat hiljem. Sellest ajast alates on OÜ Blauhaus Eestis tegelenud erinevate kinnisvaraprojektidega.

2013.a. ühines OÜ Blauhaus oma tütarettevõttega OÜ Maakri Keemiline Puhastus ja toimus ärimudeli täielik ümberprofileerimine, mille käigus tahame 2014.a. osakapitali suurendada 3 miljoni Euroni, et luua baas tulevasteks ülesanneteks.

Kõik osakud ja seega ka firma kapital kuulub eranditult perekond Habermeyerile. Vajadusel saadakse lisakapital pereliikmetelt, üksikute projektide puhul ka pankadelt.

OÜ Blauhaus uus ärimudel sisaldab alates 2014.aastast 1-2 operatiivset äri partneritega (tütarfirmades). Üürime endiselt välja meile kuuluvat kinnisvara, eelkõige Maakri 23 Tallinnas (vaata lisa: www.birkhaus.ee).

Uue tegevusharuna lisandub investeerimine, mille käigus tahame üle võtta raskes finantsseisus ettevõtteid või ostame nende osakuid, toetame majanduslikult ja anname abi juhtimise vallas 1-5 aastat või aitame neid reorganiseerida. Fookusesse jääb osalus ettevõtetes piiratud aja jooksul.

OÜ Blauhaus tegevust juhib Eestis:

Katrin Püssa
E-mail: katrin.pyssa@blauhaus.ee
Tel: +372 509 8728

Saksamaal:
Ernst Anton Friedrich Habermeyer
E-mail: friedrich.habermeyer@blauhaus.ee
Tel: +49 1719532927

OÜ Blauhaus on Eesti-Saksa Kaubanduskoja Eestis, Lätis ja Leedus liige.

AHK_LOGO_2012_EE